AL zimní zahrady Svému řemeslu rozumíme

Rychlý kontakt: info@alzimnizahrady.cz
774 596 959

Zimní zahrady a hliníkové výrobky

Hliníkové výrobky s přerušeným tepelným mostem sestávají ze dvou materiálů. Dvou hliníkových částí spojených částí z neměkčeného PVC. Tato neměkčená část se právě nazývá přerušený tepelný most, jelikož znesnadňuje přechod tepla / zimy z exteriéru do interiéru. Díky těmto vlastnostem jsou výrobky vhodné do vytápěných prostor.

Naproti tomu hliníkové výrobky bez přerušeného tepelného mostu prostřední část z neměkčeného PVC neobsahují. Jsou tvořeny jako jeden odlitek hliníkové slitiny. Hodí se tedy do studených zimních zahrad, kde nepředpokládáte celoroční využívání, oken a dveří do dělících místností a výrobních hal nebo oken a dveří do míst, kde se v interiéru nepočítá s celoročním využíváním / topením.

Výhody hliníkových výrobků

  • Vysoká konstrukční pevnost a nízká hmotnost umožňují vyrobit výrobky, které pro plastové nebo dřevěné materiály nejsou vhodné.
  • Rozsáhlé konstrukce, které jsou samonosné nebo podepřené ocelovou / dřevěnou konstrukcí. Relativní jednoduchost napojení hliníkových výrobků těmto aplikacím přímo nahrává.
  • Elegantní vzhled s dlouhou životností.
  • Odolnost proti povětrnostním vlivům a opotřebení.
  • Recyklace materiálu v plné míře.

Série