AL zimní zahrady Svému řemeslu rozumíme

Rychlý kontakt: info@alzimnizahrady.cz
774 596 959

Služby

V případě, že se na nás obrátíte ihned v počátcích běhu Vašeho projektu budou jednotlivé body probíhat postupně. Neznamená to však, že je nutné, abychom byly přítomni ve všech bodech. Pakliže již máte vybraný materiál a chcete od nás vypracovat nezávaznou kalkulaci, využijte náš formulář a nastiňte nám Vaši představu.

Věříme, že Vás naše řešení osloví. Máme spoustu spokojených zákazníků po celé České republice.

Jednotlivé body, ve kterých Vám můžeme pomoci:

 • Identifikace komplexního problému a návrh vhodného řešení

  Pakliže chcete vyměnit okna, dveře nebo připravit návrh zimní zahrady, můžeme Vám poradit se všemi okolními díly skládačky. Výběr vhodného místa, rozlohy, podkladových materiálů, typů materiálů, atd. Čím dříve nás k projektu přizvete, tím více můžeme poradit při samotném výběru vhodného řešení.

 • Příprava nabídkových materiálů

  Nabídneme několik řešení, které jsou pro Vaši realizaci vhodná. Vybereme vhodné materiály, typ, barvu atd. Vše tak, aby řešení nejvíce splňovala Vaše očekávání.

 • Výběr některé z nabídek a objednání

  Odebíráme materiály od různých výrobců, které dále zpracováváme dle Vašich přání. Hned v této fázi je tedy nutné říci, že materiál, který objednáme je mnohdy vyráběn přímo na Vaši zakázku. S tím je bohužel spojena časová prodleva mezi objednávkou a příjezdem materiálu k výrobě.

 • Výroba a montáž

  Ihned poté, co nám materiál na Vaši zakázku přijdeme začínáme vyrábět podle předchozí schválené nabídky a vše namontujeme ve Vašem objektu.

 • Předání zakázky

  Po montáži je zakázka předána a běží standardní záruční doba na jakékoliv poškození způsobené vadou materiálu nebo výrobním procesem.

 • Servis

  Servis je samozřejmě nedílnou součástí. Servisujeme nejenom vlastní výrobky, ale i mnohé další, na které jsou běžně k dostání náhradní díly.